Sevgi sözcükleriSevgi sözcükleri, En sevdiklerinize güzel anlamlı ilgi çekici sevgi sözcükleri söylemek istiyorsanız sayfamızdaki sevgi sözcüklerinden faydalana bilirsiniz.

Sevenlerin gözyaşları deniz olup aktığı zaman dalgalar sahile şu imzayı atar seni seviyorum

Bir kum bir mutluluk tanesiyse bütün sahiller senin olsun bir tanem

Kalbim kırık dökük ve de yaralıdır. Tamirat dolayısıyla geçici bir süre yeni aşklara kapalıdır.

Beni ateşe at vücudum yansın, sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın

Gözlerin nehir,kaşların köprü olsa,tam ortasından geçerken ipler kopsa ve ben yanaklarından süzülüp düşsem dudaklarına,beni Öper misin? Yoksa gözyaşı gibi siler misin? …

Gökyüzü benim için ağlıyor,Gözlerim ümitsizce seni arıyor,dudaklarım senin ismini sayıklıyor,kollarım seni sarmak istiyor ve kalbim yalnız senin için atıyor.

Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer bana geri dönecek olursan,ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

İnsanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, insanın özlemleri olmalı umutla acan çiçekler gibi, insanın “bir tanesi” olmalı bendeki “sen” gibi.

Ne zaman bir ressam kristalin yere düşüpte kırıldığı anda çıkardığı sesi çizebilirse, işte sana olan sevgim o zaman biter.

Kal benimle sonuna kadar yaşa bu düşleri, düşler biterse yaratırız. Kal benimle, ufuklarıma sarıl, güneşlerime, ışığın biterse paylaşırız.

Bazen en yüksek tepelerden ,uçsuz bucaksız denizlere, bırakmak istiyorum bedenimi sonra düşünüyorum, içimde sen varsın ya sana birşey olursa.

Kirpiklerindeki bir damla yaş süzülürse yanaklarından dudaklarına ve sen o serinliği biriyle paylaşmak istersen, yüzünü rüzgara çevir, ben o rüzgarda olacağım.

Gittin ama sanma ki yerin dolacak ve senden basşka biri benim olacak. Ya bana senin gibi bir sevgili, ya sana benim kadar seven bulunacak.

Yalnızlığım yanımda kimse olmadığından değil, yalnizlığım yanımda sen olmadığındandır.

Çok günesler gördüm ; gözlerin hariç, Çok rüzgarlar gördüm ; saçlarin hariç, Çok atesler tuttum ; ellerin hariç , Hiç kimseyi bu kadar özlemedim ; yalnizca sen hariç…..

Aşk bir tiyatro dediler, en zor rolünü bana verdiler, önce sev sonra unut dediler, sevdim ama unutamadim…

Etiketler: , ,