Sevgiliye cinsel mesajlarSevgiliye cinsel mesajlar geceleri atarken dikkatli olun :)
Çok komik sözler yazın ama sevgiliye ateşli mesajlar yazmayın :)

Evet, evet !

– Daha hızlı bebeğim !

– Çok seksisin !

– Biraz daha sert, devam et !

İlk mesaj için destansı yazılara gerek yok. Kısa ve casual olması tercih sebebidir.

Cümlelerinizin diyaloga açık olarak bitmesine dikkat edin. Bir sonraki mesajı yazması için ona bahaneler yaratın.
Eğer ilk mesajınızdan sonra birkaç kere daha mesajlaştıysanız, doğru yoldasınız demektir. Yatıyorum, uyuyorum, tv izliyorum gibi cümlelerdense daha aktif bir imaj çizebilirsiniz. Kimse sıkıcı bir insanın hayatına dahil olmak istemez.

Mesajlaşmanızı günaydın, iyi akşamlar gibi hergün devam eden bir rutine sokmayın. Beklemediği zamanlarda mesaj atın, monotonluğu kırın. Gün içinde herkes işinde gücünde oluyor ama mesaj için her kızın en az 1 dakikası vardır.
Her cümleniz flörtöz olmasın. Karşı tarafın gözünde itici bir hal alabilir. Espri yeteneği olan ve relax erkekler, kadınlar için daha çekicidir.

Mesajlaşırken gülen yüz, sembolik ikonları kullanın fakat abartıya kaçmayın. Kendinizi onlarsız da ifade edebilirsiniz.

Gün içinde karşılaşma imkanınız olan yerlerde Biberdeyim, buralardamısın? şeklinde ya da daha önce dalgasını geçtiğiniz bir montla ilgili bir mesaj atabilirsiniz. Kişisel bağ kurmak ve ortak yönlerinizin olması onun da hoşuna gidecektir.

Karşınızdakinin günlük hayatıyla ilgilendiğinizi belli edin. Nasıl geçti günün, akşam planın ne gibi onu önemsediğinizi gösteren sorular sorun. Hatta bir süre sonra sormakla kalmayın, herşey iyi gidiyorsa aksiyona geçin, yemeğe davet edin.

Etiketler: ,